Itt vagy:Decathlon Gyermekfutam 2014 - Eredmények

Decathlon Gyermekfutam 2014 - Eredmények


DECATHLON-gyermekfutam eredmények
(összesen 129 induló)

Decathlon Gyermekfutam

I. korcsoport ( 6 éves korig), leányok:
1. Enyedi Luca
2. Horváth Krisztina
3. Vinnai Sarolta
4. Ludányi Panna
5. Lengyel Petra
6. Kiss Gerda
7. Nahaj Sára Ilona
8. Halász Hanna
9. Kerek Luca
10. Havasi Bíbor
11. Rózsa Jázmin
12. Halona Szilvia
13. Kárpáti Gréta
14. Reszegi Lili
15. Hauzmann Fanni
16. Markó Réka
17. Makai Szonja

I. korcsoport (6 éves korig), fiúk:
1. Rózsa Ármin
2. Boda Dániel
3. Siménfalvi Gábor
4. Terjék Temes
5. Lipták Ádám
6. Farkas András
7. Herczeg Marcell
8. Tápai Botond
9. Zaccaria Zsombor
10. Hemmert János
11. Terjék Tomaj
12. Konecsni Benedek
13. Fehér Ábel
14. Karlowits-Juhász Márton
15. Csuja Levente
16. Mátyási Gergő
17. Ormay Gergely
18. Ormay András
19. Sipeki Gábor
20. Hemmert Gábor
21. Mészáros Kristóf
22. Reszegi Zsombor

 

II. korcsoport(7-11 évesek), leányok:
1. Szabó Alexa
2. Fegyveres Anikó
3. Rózsa Sarolta
4. Makai Petra
4. Béres Noémi
5. Nagy Eszter Kincső
6. László Beáta
7. Lövei Gréta
8. Bíró Janka
9. Halász Anna
10. Molnár Bea
11. Peitl Fruzsina
12. Lengyel Klaudia
13. Vancza Lili
14. Lövei Vanda
15. Prihoda Szonja
16. Oravecz Anikó
17. Kiss Panna
18. Tóth Eszter
19. Takács Emese
20. Balázs Hanna Kincső
21. Kulcsár Panna
22. Siménfalvi Zsuzsanna
23. Haraszin Linda
24. Horváth Ágnes
25. Filep Zóra
26. Biriki Vanda
27. Pethő Zsófia
28. Gulyás Renáta
29. Boda Natália
30. Huszti Luca Panna
31. Mátyási Flóra
32. Fekete Lilla
33. Ács Liza
34. Horváth Petra
35. Szabó Tilda Virág
36. Szűcs Flóra
37. Kiss Luca
38. Tóth Janka
39. Kárpáti Sára
40. Nagy Liliána
41. Kolozsi Mátyás Kamilla
42. Kolozsi Mátyás Mira
43. Tolnay Franciska
44. Tolnay Boróka

II. korcsoport (7-11 évesek), fiúk:
1. Molnár Róbert
2. Kovács Gyula
3. Pócs Levente
4. Cseke Balázs
5. Szentmarjai Bálint
6. Kocsis Bernáth Bendegúz
7. Mahaj Zsombor
8. Veréb Áron
9. Bodnár Máté
10. Kunsági Benedek
11. Kovács Géza
12. Farkas Olivér
13. Boda Márton
14. Tomorszky Áron
15. E.Gyulai Benjámin
16. Kánai Csongor
17. Fekete Ákos
18. Halona Máté
19. Dobos Barnabás
20. Tóth Zsombor
21. Szabó Dominik
22. Konecsni Botond
23. Péli Boldizsár
24. Ács Gergő
25. Szmetanovics Bence
26. Magyari Bence
27. Nagy Lippai Szilárd
28. Lengyel Dávid

III. korcsoport (12-14 évesek), leányok:
1. Fegyveres Vanda
2. Dolyák Csilla
3. Panyi Réka
4. Fegyveres Fanni
5. Kovács Regina
6. Kubinyi Éva

III. korcsoport (12-14 évesek), fiúk:
1. Farkas Márton
2. Varga Dávid
3. Veréb Balázs
4. Csepes Márton
5. Világ Levente
6. Bíró Zsombor
7. Gál Vencel
8. Polyák Ádám
9. Juhász Dávid
10. Suszter Dominik
11. Purda Soma
12. Tomorszky Adrián